درباره وبسایت کارآفرینان

ایده اولیه راه اندازی وبسایت کارآفرینان چگونه شکل گرفت؟

ایده اولیه کارآفرینان توسط آقای یاسر قاسمی پور میاندهی با راه اندازی پیچ کارآفرین کانادا شکل گرفت. در پیج اینستاگرامی کارآفرین کانادا مشاغل ایرانیان مقیم کانادا و امریکا با هدف کمک به اشتغال آنها معرفی می گردد.

با توجه به استقبال بی نظیر ایرانیان از این موضوع و در جهت ارائه خدمات بهتر و مناسب تر به این عزیزان ایشان تصمیم به راه اندازی وبسایت کارآفرینان با محوریت معرفی مشاغل ایرانیان کانادا و امریکا و انجام کلیه پروسه ویزای استارتاپ کانادا برای متقاضیان مهاجرت به کانادا گرفت.

چرا وبسایت کارآفرینان تصمیم گرفت در حوزه ویزای استارتاپ فعالیت نماید؟

یاسر قاسمی پور بنیانگذار وبسایت کارآفرینان فارغ التحصیل مقطع کارشناسی ارشد در رشته حسابداری است. ایشان با بیش از ده سال سابقه کار در مرکز رشد دانشگاه تجربه بسیار با ارزشی را در این زمینه کسب نموده اند. علاوه بر آن ایشان تجربه عقد قرارداد با حداقل 20 استارتاپ موفق در حوزه های مختلف را در رزومه کاری خود دارند. قاسمی پور موفق شد در ایران یک استارتاپ موفق در زمینه عرضه و فروش صنایع دستی با عنوان ” هنرظریف ” راه اندازی نماید.

شاید بسیاری از این موضوع مطلع نباشند که یکی از الزامات موفقیت آمیز بودن دریافت ویزای استارتاپ کانادا داشتن استارتاپ موفق و واقعی برای تیمهای استارتاپی باشد. در حالیکه اکثر قریب به اتفاق موسسات مهاجرتی از تیم سازی و ارائه ایده به تیمها حرف می زنند، ولی آیا می دانستید تیم سازی بدون ایده واقعی احتمال شکست پرونده ویزای استارتاپ کانادا را به شدت بالا می برد؟

یکی دیگر از نقاط قوت تیم ویزای استارتاپ کارآفرینان این است که این تیم، متشکل از افراد با تجربه کار استارتاپی در کانادا می باشد. این افراد فارغ التحصیل رشته کارآفرینی از کشور کانادا هستند. علاوه بر آن این افراد به صورت مستقیم با انکیوبیتر های کانادایی (مراکز رشد) همکاری دارند و در پروسه جذب تیم های استارتاپی به این انکیوبیتر ها مشاوره می دهند. 

با توجه به موارد ذکر شده و شناخت کامل تیم کارآفرینان از استارتاپ و روش راه اندازی موفق آن، اگر شما تمایل به دریافت ویزای استارتاپ کانادا دارید می توانید با خیال راحت پرونده ویزای استارتاپ خود را به تیم کارآفرینان بسپارید. کارآفرینان از مشاوره تا زمان اخذ شهروندی کانادا در کنار شما خواهد ماند.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق ویزای استارتاپ از تیم کارآفرینان می توانید فرم از طریق لینک زیر نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام فرمایید.

درخواست مشاوره برای ویزای استارتاپ کانادا

درحال آپلود
سوئیچر رنگ