تصویر

روش دریافت ویزای استارتاپ 2023 کانادا، ریسک ها و مدت زمان آن

ویزای استارتاپ کانادا یکی از برنامه های مهاجرتی خوب اما زمان بر، برای دریافت شهروندی کانادا است. در حال حاضر از زمان تشکیل تیم استارتاپی و اقدام برای پرونده تا دریافت کارت شهروندی کانادا 32 ماه زمان می برد. در ویزای استارتاپ کانادا افراد با تشکیل تیم های استارتاپی حداکثر 5 نفره و ارائه یک ایده خاص که قابلیت موفقیت در کشور کانادا را داشته باشد، خود را به عنوان تیم استارتاپی مطرح می کنند. 

در این مقاله ما سعی میکنیم روش دریافت ویزای استارتاپ 2023 کانادا، ریسک ها و مدت زمان آن را برای شما عزیزان به صورت کامل و دقیق توضیح دهیم. با توجه به هزینه های بالای این روش برای اخذ شهروندی کانادا، لازم است قبل از هر گونه اقدامی در این خصوص با کلیات این روش و ریسک های آن به طور کامل آشنا شوید. 

بیشتر بخوانید: صفر تا 100 ویزای استارتاپ کانادا در سال 2023

مراحل دریافت ویزای استارتاپ کانادا

1- داشتن ایده مناسب و قابل ارائه در کشور کانادا

اولین قدم برای اقدام برای ویزای استارتاپ این است که شما ایده ای نو و خلاقانه و یا محصولی جدید برای عرضه در بازار کانادا داشته باشید. در بسیاری از مواقع افراد شرایط کلی را برای حضور در تیم های استارتاپی دارند اما خودشان فاقد ایده لازم هستند. موسسات مهاجرتی در این جور مواقع پیشنهاد تیم سازی و یا معرفی شما به تیمهای تشکیل شده استارتاپ ویزا را به مشتریان خود می دهند. 

اما آیا شما به راحتی و بدون هیچ سابقه فعالیتی در حوزه کاری پیشنهادی، می توانید وارد تیم استارتاپی شوید؟

آیا میدانید این کار در صورتی که به صورت کاملاً درست و اصولی انجام نشود میتواند کل تیم، و سرمایه شما را با خطر مواجه نماید؟ 

آیا میدانید موسسات زیادی از تیم سازی صحبت می کنند در حالیکه اگر  فاقد تخصص لازم در حوزه استارتاپ باشند، می توانند به راحتی سرمایه شما را به باد بدهند؟

این مقاله در حال به روز رسانی است. 

دیدگاه خود را بنویسید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال آپلود
سوئیچر رنگ